Mecz z Ryglicami

Dzisiejsza aura sprzyjała naszym zawodnikom. Wszyscy weszli na murawę w świetnych nastrojach, a schodzili w jeszcze lepszych. Wszystko dzięki sześciu bramkom zdobytym przez naszą wspaniałą ekipę. Choć drużyna Ryglic od pierwszych minut narzuciła nam bardzo szybkie tempo to już w 15 minucie Kacper Dzik zdobył pierwszego gola. W jego ślady poszedł Piotr Potas zdobywając dwie bramki w 22 oraz 44 minucie. Niestety ostatnie sekundy pierwszej połowy zmusiły naszych zawodników do zejścia z nieco osłabionymi moralami. Wszystko przez rzut karny w ostatniej "akcji" który wykorzystali przeciwnicy i zdobyli "honorowca". Po przewie nie trzeba było długo czekać bo już 50 minucie Kacper Dzik zdobył dla nas kolejny punkt. Kolejną dawkę pozytywnych emocji zapewnił Marcin Żyguła strzelając w 82 minucie gola a tuż za nim, bo 83 Mateusz Dzierwa opieczętował zwycięstwo zdobywając ostatnią, szóstą już bramkę dla naszego zespołu.

Wiadomości (utwórz nową)